Škotų Fotografijos paroda „Tabula Rasa”

Kotryna-Ula-Kiliulyte_Gintaro_kambarys

Fotografijos paroda Tabula Rasa

Spalio 29 d. – lapkričio 22 d. Parodos atidarymas Spalio 29 d. 17.30 val. Kauno fotografijos galerija

Ši paroda pristato penkių Glazge gyvenančių menininkų – Franko McElhinney’o, Alano Knox’o, Kotrynos Ūlos Kiliulytės, Stepheno Healy’o bei Julijos Bauer – kūrybą (parodos kuratotius – Malcolm Dickson). Visų autorių darbai grindžiami individualiomis konceptualios fotografijos metodologijomis, atveriančiomis naują požiūrį į vaizdų kūrimą. Dirbdami nepriklausomai vienas nuo kito, visi šie menininkai skirtingai komentuoja laiko tėkmę per patį kūrybos procesą ar per nuorodas į jo prigimtį, vietas ir asmeninius atsiminimus, istorijas. Dauguma parodoje rodomų darbų eksponuojami pirmą kartą.

Parodoje taipogi bus eksponuojami tokių menininkų kaip Tine‘o Bek‘o, Scotto Caruth‘o, Samo Wood‘o, Craigo Gibson‘o, Matthew Williams‘o, Sarah Amy Fishlock, Alishia Farnan, Dave Ferrie, ir Donaldo Johno MacLean‘o pačių iniciatyva išleisti (self-publish) leidiniai bei foto-zinai Simulacra, Goose Flesh ir Et Dieu Crea La Femme. Būdami skirtingi savo pobūdžiu, jie iliustruoja Škotijos fotografijos dinamiškumą.

„Tabula Rasa“ tai ilgai besitęsiančios partnerystės tarp Street Level ir Kauno fotografijos galerijos rezultatas. Per pastaruosius keletą bendradarbiavimo metų jau buvo įgyvendintas ne vienas kultūrinių mainų projektas: menininkų rezidencijos, parodos bei nuolatinis dalinimasis žiniomis. Ši paroda – tai naujausias šio bendradarbiavimo vaisius.

Projektą dalinai parėmė Lietuvos kultūros taryba, Glazgo miesto savivaldybė bei Kūrybinga Škotija.

Galerijos darbo laikas: II–V 11–18 val., VI–VII 11–17 val.

Įėjimas nemokamas.

Škotų Fotografijos paroda „Tabula Rasa"admin