Kviečiame dalyvauti Akvilės Anglickaitės kūrybinėse dirbtuvėse „Fotografijos istorijos“

joseph byron handball

Kauno fotografijos galerija kviečia jaunuosius kūrėjus dalyvauti Akvilės Anglickaitės kūrybinėse dirbtuvėse „Fotografijos istorijos“. Pirmasis dirbtuvių etapas vyks lapkričio 29 – gruodžio 1 d., antrasis – gruodžio 5 d.

Yra begalė istorijų. Jos tvyro kasdienybėje, nutinka nenumatytomis aplinkybėmis, yra sukuriamos nepaklusnios vaizduotės ar realybės judesių. Istorijas galima pasakoti žodžiais. Jas galima versti vaizdais. Galima ieškoti tarpinių jungčių ir kurti naujas pasakojimo erdves.

Kūrybinėse dirbtuvėse „Fotografijos istorijos“ į šį procesą bus pažvelgta įdėmiau. Per fotografijos istorijos pavyzdžius bus sekama kaip menininkai per atvaizdą konstruoja unikalius pasakojimo būdus bei bandoma sukurti savo, dar nematytą ar nenumatytą istoriją.

Kūrybinių dirbtuvių vadovė Akvilė Anglickaitė yra vizualiųjų menų kūrėja, dirbanti su fotografija, video menu, garsais ir muzika.

Norinčiuosius dalyvauti kviečiame registruotis iki lapkričio 28 dienos el. paštu gintare@kaunasgallery.lt.

Šios kūrybinės dirbtuvės yra viena iš šių metų Kauno fotografijos galerijoje vykstančio edukacinių renginių ciklo dalių. Programa orientuojasi į šiuolaikiniame pasaulyje vyraujančią kūrybinės stokos bei vaizduotės problemą, apatiškumą, kultūrines kartotes bei paviršutinišką mąstymą. Neformalios mokyklos metu vyksta paskaitos bei kūrybinės dirbtuvės, atliepiančios išvardintas problemas, tokiu būdu siekiant atkreipti įvairių meno sričių kūrėjų dėmesį į savirefleksijos svarbą, gilesnio turinio paiešką. Ciklą sudaro trys skirtingų savo srities profesionalų paskaitos, dvejos kūrybinės dirbtuvės ir diskusija.

Projektą finansuoja Kauno miesto savivaldybės programa „Iniciatyvos Kaunui“.

Kviečiame dalyvauti Akvilės Anglickaitės kūrybinėse dirbtuvėse „Fotografijos istorijos“Viktorija