Kvietimas dalyvauti H. Keijser fotografijos koncepcijos vystymo kūrybinėse dirbtuvėse

IMG_0178 keisti logo-min

Kauno fotografijos galerija ir Parallel plaforma skelbia koncepcijos vystymo kūrybinių dirbtuvių atvirą kvietimą. Užiėmimai vyks birželio 27-29 dienomis Kauno fotografijos galerijoje. Kūrybinių dirbtuvių metu Hester Keijser padės vystyti dalyvių neužbaigtų fotografinių projektų koncepcijas.

Pasak H. Keijser, Fotografinių praktikų vystymas šiandien nėra lengvas procesas, nes fotografai verčiami jaustis lyg jie turėtų apskaičiuoti kiekvieną savo praktikos aspektą – tai yra industrijos, siekiančios primesti skirtingus įgūdžius ir pareigas vienam žmogui įtaka. Fotografai tuo pačiu metu turi būti gamintojai, tyrėjai, pardavėjai, redaktoriai, faktų tikrintojai, spaudos ir marketingo žinovai ir išsilavinę žmonės. Ir tai, savaime suprantama, tampa per dideliu krūviu. Dėl to koncepcijos vystymas nukenčia dėl daugybės aspektų ką šiais laikais reiškia būti fotografu ir kokia pozicija pasirenkama.

Hester Keijser (1967) yra Olandijoje gyvenanti nepriklausoma kuratorė, dirbanti su šiuolaikine fotografija. Ji bendradarbiauja su tarptautinėmis organizacijomis rengiant parodas, paskaitas, kūrybines dirbtuves, portfolio peržiūras. Pastaruoju metu H. Keijser kuravo parodas, bendradarbiavo su Photo España (ES), Format Festivalyje (UK), Parallel Platforma *PT/EU) ir Bonniers Konsthall (SE). Šiuo metu ji yra Mondriano Fondo tarybos narė.

Parallel siekis – sukurti atvirą Europos fotografijos platformą, padėti tobulinti jaunųjų kūrėjų įgūdžius, vystyti ryšius tarp kūrėjų ir institucijų ir tarptautinį bendradarbiavimą, stimuliuoti kūrybos procesus. Ši platforma vienija meno institucijas, kylančius perspektyvius fotografus ir kuratorius.

Norinčius dalyvauti prašome atsiųsti:

– Vienas projektas su 10-20 fotografijų

– Trumpą projekto aprašymą a

– CV

Prašome siųsti paraiškas į info@kaunasgallery.lt paštą iki birželio 24 d.

Kūrybines dirbtuves remia Kauno miesto savivaldybė, Lietuvos kultūros taryba ir programa Kūrybiška Europa.

Ingos Navickaitės fotografija.

Kvietimas dalyvauti H. Keijser fotografijos koncepcijos vystymo kūrybinėse dirbtuvėseViktorija