Kauno fotografijos galerija Festivalio Format leidinių mugėje Derbyje

Format-630x297

Pirmą kartą Kauno Fotografijos Galerija pristatys Lietuvos fotografijos leidinius, išleistus skirtingų leidėjų iš Lietuvos FORMAT fotografijos knygų mugėje Derbyje.

FORMAT tarptautinis fotografijos festivalis vyksta nuo 2004 metų ir yra vienas svarbiausių tarptautinių šiuolaikinės fotografijos renginių Jungtinėje Karalystėje.

Kauno fotografijos galerija, tęsdama ilgą leidybos tradiciją Lietuvoje, šiuo metu yra susikaupusi ne tik ties tiesiog fotografų reprezentacija, bet ir ties nuolatinėmis lietuviškos fotografijos, paremtos asmeniniu suvokimu, studijomis. Dėka sėkmingos Kauno fotografijos galerijos leidybinės veiklos, Lietuvos fotografija laimi didesnį nei kada nors anksčiau įvertinimą. Žingsnis po žingsnio ji tampa vis labiau pripažįstama tarptautinėje scenoje ir yra pristatoma didelės reikšmės tarptautinių fotografijos leidinių renginiuose.

Fotografijos leidinių mugėje lankytojai galės susipažinti taip pat su Lietuvos fotomenininkų sąjungos, NeRutinos, ARÖK, Kultūros meniu išleistomis knygomis.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba, organizuoja Kauno Fotografijos Galerija.

Kauno fotografijos galerija Festivalio Format leidinių mugėje DerbyjeViktorija