Kauno fotografijos galerija Polycopies mugėje Paryžiuje

poly

Lapkričio 9-12 dienomis Kauno fotografijos galerija dalyvavo Polycopies mugėje, kurioje pristatė Lietuvos fotografijos leidinius. Toks veiklos tęstinumas padėjo tarptautinei auditorijai nuosekliai pristatyti Lietuvos fotografijos kaitą ir naujoves. Renginys vyko tuo pačiu metu kaip ir Paris Photo fotografijos mugė metu, todėl patraukė itin plačią ir didelę auditoriją.

Nuo 2014 metų vykstanti Polycopies mugė kiekvienais metais pristatė 35 tarptautinius fotografijos knygų leidėjus. Tai yra asociacija, siekianti skatinti ir plėsti fotografijos leidybą. Keturias dienas, Paris Photo metu, Polycopies tapo didžiuliu knygynu, erdve, skirta fotografijos knygoms. Nors Polycopies yra mugė, ji taip pat tapo svarbia vieta, kur megėjai, kolekcionieriai, fotografai ir leidėjai dalinasi savo idėjomis, atradimais ir pristato savo knygų maketus.

Polycopies organizuojamoje fotografijos knygų mugėje, skirtoje mažiems leidėjams, į kurią susirinko fotografijos mėgėjai iš viso pasaulio, pristatomi Kauno fotografijos galerijos, Lietuvos fotomenininkų sąjungos bei kitų leidėjų išleisti įvairūs Lietuvos menininkų fotografijos meno leidiniai. Išskirtinio mugės lankytojų dėmesio susilaukė parodoje eksponuojami A. Šeškaus, V. Luckaus, A. Mikšio, A. Sutkaus, R. Vikšraičio ir kt. albumai. Svarbus įvykis – Antano Sutkaus susitikimas su lankytojais, kur menininkas bendravo su kūrybos gerbėjais, itin džiugu tai, kad fotografo apsilankymas sulaukė susidomėjimo iš Prancūzijos lietuvių bendruomenės.

Dalyvavimą renginyje iš dalies remia Lietuvos kultūros taryba

Kauno fotografijos galerija Polycopies mugėje ParyžiujeViktorija