Gyčio Skudžnsko paskaitas apie leidybines praktikas Kauno fotografijos galerijoje

Jonathan Monk_The Billboard Book Project

Lapkričio 30 d., 18.00 val. Kauno fotografijos galerijoje vyks Gyčio Skudžinsko paskaita „Knyga kaip kišenėje telpanti galerija (tarp klasikos ir subkultūros)“.

Paskaitos metu pristatomi leidiniai įsiterpia tarp tradicinės knygos ir dailininko knygos meninių projektų. Bus kalbama kaip spausdintą projektą paversti meno kūrinio tęsiniu ir antrininku, siekiant klasikinį knygos formatą paversti unikalia ekspozicine erdve. Taip pat bus aptartos alternatyvios leidybos praktikos ir jų vaidmuo meno kūrinio reprezentacijoje.

G. Skudžinskas dirba grafinio dizaino, vizualinio ir garso meno srityse. Nuo 2002 m. albumų, parodų katalogų apipavidalintojas bei sudarytojas. 2014 m. kartu su Vilma Samulionyte įkūrė „NoRoutineBooks“ – leidybinę platformą dedikuotą riboto tiražo konceptualiems spaudiniams, jungiantiems klasikines bei šiuolaikines technikas, principus bei metodus. Gyvena ir dirba Vilniuje.

Šis renginys – paskaitų apie fotografiją ciklo dalis, kurį inicijuoja Lietuvos fotomenininkų sąjunga. Šių renginių, vykstančių Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje metu siekiama analizuoti ne tik istorinę fotografiją, bet ir šiandienos aktualijas tiek lokaliu, tiek ir tarptautiniu kontekstu.

Daugiau informacijos apie paskaitas: http://photography.lt/lt/paskaitos.html

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba, Kauno savivaldybė ir Vilniaus savivaldybė.

Iliustracijoje: Jonathan Monk, The Billboard Book Project

Gyčio Skudžnsko paskaitas apie leidybines praktikas Kauno fotografijos galerijojeViktorija