„Pusiniai namai“: susitikimas su parodos autore

pokalbis3

Kauno fotografijos galerija Ingos Navickaitės-Drąsutės parodos „Pusiniai namai“ metu kviečia į renginius, kurių metu galėsite plačiau susipažinti su autorės kūryba bei parodoje tyrinėjamu Viljampolės rajonu ir jo istorija.
Šiuo metu vykstančios parodos „Pusiniai namai“ autorės Ingos Navickaitės-Drąsutės fotografinė kūryba išsiskiria ypatingu dėmesiu turinio atskleidimui knygos formate.
Sausio 23 d., ketvirtadienį, 17.30 val. vyks menininkės kūrybos bei autorinių leidinių pristatymas. Renginys visiems atviras ir nemokamas.
Inga Navickaitė Drąsutė (g. 1990 m.) – grafikos dizainerė, fotografė, iliustratorė. Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultete įgijo Taikomosios grafikos specialybės bakalauro ir magistrantūros diplomus, VDA KF Grafikos katedroje dėstė knygrišybos ir personažo dizaino vystymo disciplinas. I. Navickaitė-Drąsutė sukūrė tris autorines fotografijos knygas – „Bedančiai“, ,,Desentimental“ ir „Pusiniai namai“. Ji taip pat sukūrė dizainą R. Vikšraičio, V. Šontos ir kitų autorių leidiniams.
Paroda „Pusiniai namai“ Kauno fotografijos galerijoje veikia iki vasario 9 d.
Parodą ir ją lydinčius renginius iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba

„Pusiniai namai“: susitikimas su parodos autoreEmilija Jonaitytė