Kauno fotografijos galerijos konkursas’16

0041_03062010

Kauno fotografijos galerija kviečia teikti paraiškas parodai/ projektui/ kūrybinėms dirbtuvėms/ paskaitų ciklui 2016 metais surengti. Pasiūlymus gali teikti tiek menininkai, tiek parodų kuratoriai, meno kritikai.

Konkursui siūlomi projektai neprivalo būti grynai fotografiniai: jie gali būti tik tam tikrais aspektais susiję su fotografijos medija, jos teorija, filosofija.

Užpildytas paraiškas  (Dalyvio_paraiskos_forma) ir jų priedus (autoriaus ar kuratoriaus CV / kūrybinės veiklos aprašymą ir 12-20 fotografijų (bendra siunčiamų darbų apimtis neturi viršyti 8 Mb) prašome siųsti iki šių metų spalio 12 d. el. adresu info@kaunasgallery.lt (prie temos nurodant „galerijos konkursui”), taip pat galite pristatyti CD į Kauno fotografijos galeriją (Vilniaus g. 2, Kaunas, LT-44280).

Atrinktų projektų autoriai bus informuoti asmeniškai, o konkurso rezultatai bus paskelbti Kauno fotografijos galerijos puslapyje www.kaunasgallery.lt

Galerija įsipareigoja bent dalinai prisidėti prie finansinio atrinktų projektų įgyvendinimo.

galerijos-planas

Kauno fotografijos galerija duris po rekonstrukcijos atvėrė 2010 metais. 200 kvadratinių metrų moderni erdvė yra, skirta klasikinei, tradicinei ir šiuolaikinei fotografijai bei inovatyviems tarpdisciplininiams meno projektams, kuriuos rengti, vykdyti ir vertinti kviečiami  žinomi ir perspektyvūs menininkai, kuratoriai ir kritikai iš viso pasaulio.

Kauno fotografijos galerijos konkursas'16admin