Lietuvos fotografijos leidiniai bus pristatyti Polycopies mugėje

16_Logo Polycopies+cadres - copie

Lapkričio 7-10 d. Kauno fotografijos galerija dalyvaus Polycopies mugėje, kurioje pristatys Lietuvos fotografijos leidinius. Kauno fotografijos galerija šiame renginyje dalyvauja nuo pat jo pradžios – 2014 m. Toks veiklos tęstinumas padeda tarptautinei auditorijai nuosekliai pristatyti Lietuvos fotografijos kaitą ir naujoves. Renginys vyks Paris Photo fotografijos mugės metu, taip padedant patraukti plačią auditoriją. Polycopies mugė kiekvienais metais pristato mažiausiai 30 tarptautinių fotografijos knygų leidėjų. Tai yra renginys, siekiantis plėsti fotografijos leidinių kultūrą.

Šioje mugėje, į kurią susirenka fotografijos mėgėjai iš viso pasaulio, pristatomi Kauno fotografijos galerijos, Lietuvos fotomenininkų sąjungos, Kultūros meniu bei kitų leidėjų išleisti Lietuvos menininkų fotografijos meno leidiniai. Mugėje pristatomi A. Šeškaus, V. Luckaus, I. Giedraitienės, A. Sutkaus, R. Vikšraičio ir kt. albumai.

Svarbu paminėti, kad pasaulinis fotografijos knygų konkursas „Paris Photo-Aperture Foundation PhotoBook Awards“ jau yra paskelbęs geriausių metų knygų laureatų sąrašus. Geriausios pirmosios fotoknygos kategorijoje Marios Kapajevos (Estija, Didžioji Britanija) knyga „You can call him another man“ (leidėjas Kauno fotografijos galerija) pateko į geriausiųjų sąrašą. Iš viso konkursui buvo pateikta apie 900 knygų iš viso pasaulio. Nugalėtojas bus paskelbtas lapkričio 9 d., Pilnas laureatų sąrašas: https://aperture.org/blog/2018-photobook-awards-shortlist/. Lapkričio 10 d., 12 val. prie Kauno fotografijos galerijos stendo vyks Marijos Kapajevos knygos pasirašymas.

Keturias dienas, Paris Photo metu, Polycopies tampa didžiuliu knygynu, taip pat – svarbia erdve, kur megėjai, kolekcionieriai, fotografai ir leidėjai dalinasi savo idėjomis, atradimais ir pristato savo knygų maketus. Džiaugiamės, kad Lietuvos kultūros tarybos dėka, Lietuvos fotografijos leidiniams suteikiama galimybė būti matomiems ir sulaukti susidomėjimo tarptautiniame kontekste.

Mugės darbo laikas:

Trečiadienis: 13:00 – 21:00

Ketvirtadienis, penktadienis: 11:00 – 21:00

Šeštadienis: 10:00 – 19:00

Port de Solferino

www.polycopies.net

Dalyvavimą renginyje iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba

 

Lietuvos fotografijos leidiniai bus pristatyti Polycopies mugėjeViktorija