Susitikimas su Andrew Miksiu

057_TULIPS_Andrew_Miksys

Ketvirtadienį, balandžio 7 d., 17:30 val. Kauno fotografijos galerijoje vyks susitikimas su fotomenininku Andrew Miksiu. 

Susitikimo metu Andrew pristatys šiuo metu galerijoje veikiančią parodą, bei naujai išleistą fotografijų knygą “TULIPS”. Menininkas taip pat kalbės apie Lietuvoje dar ne taip paplitusią, bet užsienyje sparčiai klestinčią savarankišką fotografijos knygų leidybą, bei rėmimo galimybes. Andrew Miksys yra vienas iš nedaugėlio lietuvių, kuris sėkmingai finansavimą leidiniams DISKO IR TULIPS surinko www.kickstarter.com internetinės platformos pagalba.

Andrew fotografijos eksponuojamos tarptautiniu mastu, jis pristatė savo darbus Naujojo Orleano Meno muziejuje, Vilniaus Šiuolaikinio meno centre, “De Appel” šiuolaikinio meno centre Amsterdame. 2007 m. Andrew Miksys išleido fotografijų albumą “BAXT” apie Lietuvos romų bendruomenę. 2013 m. – fotografijų albumą “DISKO”. Ši knyga sulaukė nemažai įvairių vertinimų tiek lietuviškoje tiek užsienio spaudoje, žurnaluose kaip HOTSHOE, Of the Afternoon, internetiniuose leidiniuose: VICE, Wired, BuzzFeed.

Svarbiausi fotografijų ciklai: BINGO (JAV), BAXT (LT), DISKO (LT), TULIPS (BY) ir PLASTIC FLOWERS. (LT).
Nuo 2006 m. iki 2011 m. Andrew Miksys dėstė fotografiją Dizaino departamente Europos humanitariniame universitete Vilniuje. Prieš tai trejus metus dirbo fotografijos dėstytoju Vilniaus Dailės akademijoje. Hamšyro koledže (Amherstas, Masačusetsas) įgijo dailės bakalauro diplomą, o Luzianos (Baton Ružas, Luziana) valstybiniame universitete apsigynė magistrą.

Susitikimas su Andrew MiksiuViktorija