Švaros diena Kauno fotografijos galerijoje

Screen Shot 2019-05-07 at 13.44.35-min

Baigiantis Inventorizacijai 1979-2019, gegužės 10 d., 16 val., Kauno fotografijos galerijoje vyks pirmoji per keturiasdešimt metų Švaros diena. Jos metu galerijos persolanas persikvalifikuos į barmenus-terapeutus ir su asistenčių pagalba specialiai pritaikytais kokteiliais valys vidinius klientų/lankytojų toksinus Atsinuodijimo bare (klausykloje). Idėją įkurti šį barą nulėmė noras sujungti sėkmingą ir didelį pelną nešančią Snickers (www.snickers.lt) ir Detox barų veiklą, galimai apimančią tiek priklausomybių tenkinimą, tiek sveikatos siekį, taip pat – suasmenintą komunikaciją, kalbančią apie kliento problemas, nuotaiką, individualias savybes.

Pirmasis žingsnis link išsivalymo – problemos pripažinimas, kitais atvejais draugų ar artimųjų prašymu gali būti taikomas priverstinis valymas. Išgerti terapiniai-detoksikaciniai kokteiliai greitai ir be asmeninių pastangų atstatys vidinį balansą.

Atėjo laikas susirūpinti asmenine, aplinkos, vidaus, darbo, minčių, poelgių, žodžių, idėjų, turinio, judėjimo, korektiškumo, laiko, santykių, poilsio, bendravimo ir kitokia higiena. Švaros dienos metu į viršų kelsime ir skatinsime kelti visus nešvarumus. Valyti(s) ir švarinti(s) Atsinuodijimo bare kviečiame visus!

Šis renginys – Gallery Weekend Kaunas programos dalis. Daugiau informacijos apie renginį: https://www.galleryweekendkaunas.lt/.

Švaros diena Kauno fotografijos galerijojeViktorija